محل تبلیغات شما

اینو میخاستم تو یکی از وبای دیگه بنویسم دلم نیومد خیلی رو مخ بود این اهنگی که میخام بگم

و چون قبلا تو همین وب اقدام به تحلیل و تفسیر و نقد شعر نمودیم اینم همینجا میذارم

همه گوش میدن حتی نمیدونستم خوانندش کیه ، فقط دوبیت اول رو تفسیم میکنم

شنیدم بی نقصی

1- از کی شنیدی؟

الف: از دخترها شنیدی:

a/اولا دخترا حسودن نمیان در مورد یه دختر دیگه تعریف کنن(پسرا هم تقریبا همچین کاری نمیکنن به دلایلی که خودشون میگن حسودی نیس و احتمالن حسودیه )

b/گیریم یه دختر معصوم باشه و حسود نباشه خب چه دلیلی داره بیاد به تو بگه عاغا فلانی بی نقصه چون در این موارد میگردن دنبال عیب یکی نه بی نقصیش مگر اینکه بخان بهت بندازنش(در قسمت رنگ آبی مسئله بازتر میشه)

ب: از پسرا شنیدی:

a/بنظرتون پسرها وقتی میگن یه دختر بی نقصه ینی دختره با حجب و حیاس (کدوم پسری میاد از نجابت یه دختر واس شما تعریف کنه؟، دختره خوب باشه خودش میره تو کارش)

b/ دختره رو در شرایطی که نباید، مشاهده نمودن و این نظرو دادن که اقا کارش درسته بی نقصه استایلشو اینا . (مسئله رو بازتر نمیکنم) که با توجه به ذات پسرا مورد دوم محتمل تره و با توجه به کل تحلیل ها احتمالن همین مورد درست تره (در مصرع رنگ آبی مسئله بازتر میشه)

پروانه وار میرقصی

{اینجا رو زود رد میکنم چون دغدغم نیست،اخه  مگه پروانه میرقصه؟ بعد پروانه وار ینی بال بال میزنه یا همش میرقصه؟}

به دور شمع میچرخی

از عاشقی نمیترسی

این موردو چه پسرا بگن چه دخترا هر دوش یه معنی میده، وقتی دختری از عاشقی نمیترسه ینی به هرکی اومده نه نگفته و چون نفرمودین "از دوستی نمیترسه" بلکه "از عاشقی نمیترسه" ینی از مومات عشق هم نمیترسه و گویا هر کی بیاد هر غلطی باهاش میکنه و عین خیالشم نیس

*در کل داداش دختره وضعش خرابه یا رفته تو پاچت نمیدونی یا خودت میدونی و دوس داری باش چرخ بزنی ، دیگه میل خودته از ما گفتن بود

اسپین آف ازدواج...نامه ای به همسر آیندم

تنها علیه تنهایی (بتمن علیه سوپرمن)

ترک میکنیم آیا ، این گدا مآبی را!

رو ,بی ,تو ,یه ,دختره ,چون ,یه دختر ,بی نقصه ,رو مخ ,از عاشقی ,نمیترسه ینی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رضوان پک