محل تبلیغات شما

گفتم: کلا حس و علاقه ازدواج ندارم

گفت: ازدواج نمیکنی چون شاید  شرایطشو نداری شایدم ادمشو

گفتم : شاید اونی که باید و هنوز ندیدم که کلا دلسردم. چ بدونم.

گفت: تو که اینقد از ازدواج بیزار نشون میدی و فراری هسی ، پس دیگه ازدواج نخواهی کرد؟

گفتم: این یه امر ناگزیره نمیشه نظر قطعی داد

نمیدونم چی گفت من گوش نمیدم، از چشما میخونم، فقط از چشماش خوندم که باز تحسین شدم

گمونم میخاست آتو بگیره و وقتی ازدواج کردم بگه دیدی ازدواجیدی.ینی نمیدونه من خودم ابوالاتاوب(abol ataweb) هستم؟(کلمه من در آوردی به معنی پدر آتو گیر ها)

وای چه هیجان انگیز فکر نمیکردم یه روز اینو بنویسم شمام انجام بدید . نامه ای به سال بعدم، نامه ای به 30 سالگی و الی آخر نامه ای به همسر ایندم، نامه ای به فرزندم و اونموقع بخونید ببینید چقد عوض شدید.

بعد این پست بخونید (کلیک)

نامه ای به همسر آیندم:  نمیشه اسمشو نامه به همسر گذاشت البته

اگه بخوای بری و خوب باشی، سعی میکنم بمونی. اگه بخوای بمونی و بد باشی باید بری

البته جملات قصار معمولا عملی نمیشن در واقع بخوای بری چه خوب باشی چه بد،خوش اومدی.والا

فلواقع تنها راه اینه که خوب باشی و بخوای بمونی که بمونی

من فکر کنم وقفت میشم، اما اگه اشتباه جبران ناپذیر بکنی برات بمیرمم شرمندت میشم و میرم

اینام کارای قبل ازدواجم

- برای شناخت ادمی 5000 ساعت مکالمه نیازه، یه ماه باید با اونی که میخوام فقط حرف بزنم با هماهنگی خانوادش

- دوس دارم مذهبی متعصب باشه ولی خشکه مقدس نباشه ،خیلی تحلیل این جمله سخته، شاید به اندازه تار مو با هم فاصله دارن و من تقریبا دقیقا(پارادوکس) همون جام.ینی با اینکه با اعتقاد باشه و متین و سنگین، مثه خودم دیوونه باشه و هر جا یه شخصیت خاص بروز بده.که همچین ادمی شاید 5 درصد تو کل دنیا باشهکه احتمالا من بهش برخورد نمیکنم یا دوره یا اگه نزدیک بود منو نخواد و احتمالا یک نفر هم که پیدا شد کلا روانی چن شخصیتی باشه نه مثه من سالم چن شخصیتی.

- خودمو بد جلوه میدم و جنبه های بد خودمو بروز میدم تا وقتی واقعا بدی دید عادی باشه

اینجوری همه میگن از دماغ فیل افتادی و میگن نه! خب تا ابد تنها میمونم .و این تقدیر است.

- و بهش میگم در زندگی با من یا خیلی بهت خوش میگذره یا خیلی احساس بدبختی میکنی حد وسط نداریم

- و بهش میگم گرچه نمیدونی چجوریم ولی من میدونم ادم صادقیم و فقط با توأم و میتونه خیالت راحت باشه از بابت من و اعتماد کنی

- و بهش میگم اگه دختر بودم با پسری مثل خودم ازدواج نمیکردم حتی اگه تا ابد مجرد میموندم

- و بهش میگم من دارای چندین شخصیتم کدومو انتخاب میکنی؟ ایا واسه هر روز هفتت یه مدل خاص مد نظرته؟ یا همیشه یه روند؟

و این کارای بعد ازدواجم

- من از اونایی میشم که موهاشو میبافم و شونه میکنم . اوووق

- با اینکه پدرم فرد محترمی هس در سطح جامعه و طایفه و در مقایسه با بقیه مردا میشه بش افتخار کرد منباب درستی، خوبی اما. خیلی سخته گفتنش ولی من نمیخوام مثلش باشم

من میخوام تکامل یافتش باشم میخام اگه از خستگی بمیرمم و ساعت 1 نصف شب همسرم بگه دلش گرفته دوش بگیرم و تا 4 بریم دور دور و 8 پاشم برم سر کار در حالت کما. بازم اوققق چه زن ذلیلی میشم

- اگه حق باهاش باشه ممکنه تو روی خانوادم وایسم(خیلیا گفتن زنو عل میکنیم بل میکنیم شدن زن ذلیل من که اینارو الان میگم خدا به خیر کنه)

- نباید کار کنه، ینی هم به خاطر دهن به دهن نشدن با مردا و هم در محیط نه مثلا معلمم نمیخام بشه، من به زور مرخصی بگیرم باید زود بساط دلخوشی فراهم شه نه اینکه مرخصی پیش بیاد بگه نه هانی بهم اجازه نمیدن . (کوفتو هانی ، بیشور ، حیف من ، لیاقتت همون پسر خاله معتادت بود ، اه ، چقدر فانتزی عمیقی دارما ، راسی یادم رف اینم بگم:ینی خانومی بهت نیومده بشینی خونه استراحت کنی فیلم ببینی)

- و احتمالا گاهی جارو بکشم، ظرف بشورم، سبزی پاک کنم  .مرد رو چه با این کارا،  اف بر من (SHAME ON ME)

در آخر باید بگم اینا همش فانتزیه کو من؟ کو زن؟   خلاصه فرض محال که محال نیست

یه چن نفر به شوخی گفتن وای به حال زنت، و چن نفر جدی گفتن خوش بحال زنت

کسی که زنم میشه باید بدونه که هووی تنهاییمه ، و من حتی اگه باهاش باشم باز تنهایی ابدیمو دارم

نامه ای به فرزندم:(قبلا گفتم شبیه نامه نیس بیشتر چیزه ممم حس فکر کردن ندارم)

بعضی وقتا که اذیت میکنم میگن خدا بچه ای مثه خودت سر راهت قرار بده و من میگم نهههه بعد میگم من هرجوری رفتار کنم اون بازخورد بده ،شاید من افتخار نیاوردم ولی آبرو هم نبردم

الان که فکر میکنم میبینم همچین بدم نیست شبیه من باشه . خب یکم بد اخلاق باشه ولی پاک باشه و خیالم از هر بابت ازش راحت باشه، بهتر از اینه که مهربون باشه و.

پ.ن:

خواستم این پستم نذارم گفتم خو حرفیه که از ذهن گذشته بذا منتشر شه.مام که با احتساب شرایطو درونمون احتمال ازدواجمون زیر صفره،منفی با رقم اعشار

فک کنم این تنها پستیه که یکم میشه توش بارقه ای از امید دید.که این پستم معلومه علمی تخیلیه

اووههه این پستو از کی میگفتم میذارمبقیه به صورت مجزا ادامه دارد.

اسپین آف ازدواج...نامه ای به همسر آیندم

تنها علیه تنهایی (بتمن علیه سوپرمن)

ترک میکنیم آیا ، این گدا مآبی را!

باشه ,ای ,، ,نامه ,اگه ,میگم ,ای به ,نامه ای ,بهش میگم ,باشه و ,به همسر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها